Kontroler finansowy

3 200,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Krotoszyn
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 3 200,00 zł
  • Dodano 2019.04.12

Opis stanowiska

praca spedycja Krotoszyn, praca obsługa klienta Krotoszyn, praca kontroler Krotoszyn

  • Bycie partnerem dla wskazanego biznesu w obszarze controllingu
  • Pogłębiona analiza wyników finansowych jednostek biznesowych i produktów wraz z formułowaniem wniosków i rekomendacji
  • Wielowymiarowe
    analizy różnorodnych danych finansowych, wolumenowych, zaangażowanych
    zasobów, produktywności i efektywności działania
  • Sporządzanie cyklicznych raportów  i prezentacji finansowych oraz raportów i analiz ad hoc
  • Optymalizacja
    procesów poprzez wskazywanie ryzyk oraz rekomendacje w zakresie poprawy
    efektywności działań dla jednostek biznesowych
  • Rozwój narzędzi do zarządzania finansami / biznesem
  • Konsultacja opłacalności projektów inwestycyjnych
  • Aktywne współuczestnictwo  w przygotowywaniu budżetów i planów finansowych
  • Analiza i ocena rentowności klientów
Wymagania

Wykształcenie wyższe ekonomiczne
Min. 3 lata doświadczenia zawodowego w zakresie controllingu i analizie danych finansowych
Wiedzę z zakresu: rachunkowości zarządczej, analiz finansowych, systemów finansowych i raportowych, oraz oceny projektów inwestycyjnych, procesów operacyjnych
Przynajmniej podstawy finansów i księgowości
Bardzo dobre umiejętności posługiwania się pakietem Microsoft Office, w szczególności programem Excel i Power Point (mile widziana przynajmniej podstawowa znajomość VBA),
Dobra znajomość języka angielskiego,
Umiejętność wyciągania i prezentowania wniosków z dokonywanych analiz,
Zdolności interpersonalne i komunikacyjne

Dodatkowymi atutami będą:

Znajomość programów SAP CO i QlikView
Doświadczenie w branży Transport-Spedycja-Logistyka lub pokrewnej (np. Zarządzanie Łańcuchem Dostaw).
Oferujemy

Ciekawą, pełną wyzwań pracę w profesjonalnym zespole
Kompleksowy program wprowadzający do firmy
Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie, która jest globalnym liderem w branży TSL
Możliwość wszechstronnego rozwoju poprzez udział w projektach, w szkoleniach i wymianę doświadczeń
Przyjazną atmosferę w pracy i możliwość udziału w programie wolontariatu pracowniczego
Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, biletów do kina i teatru oraz zajęć sportowo-rekreacyjnych

Ważne do: 2020.04.11, wyświetleń: 152

nr ogłoszenia: 88